residence-ogrenciyurdu-istanbul

academia-residence-ogrenci-yurdu-istanbul-kagithane

Academia Öğrenci Yurdu İstanbul’daki “Üniversite öğrecileri için yeni bir öğrenci yurdu” modelini hayata geçirmiş ve sektörde lider konuma oturmuştur.Öğrenci yurdu olarak residence otel şekilinde dizayn edilen suit odalı lüks daireleri ile öğrencilerin rahat edebilmesi için her türlü ayrıntıya yerverildiği gibi sosyal yaşamında merkez noktasında bulunması ile bir öğrencinin tercih edebileceği her türlü yaşam alanı oluşturulmuştur.
Dairelerin temizliğinden tutun 7 gün 24 saat güvenliğininde sağlanması ve zamanın olmazsa olması sınırsız internet hizmeti öğrenci yurdunda kalıcak bir öğrencinin ilk tercihleri arasında yer aldığı gibi “Academia Residence” bu konuda öğrencilerin vazgeçilmez bir tercihi olmuştur.
Spor alanları yeşil alanlar ve geniş ototpark yanı sıra 24 saat sıcak su ve uydu yayını inanılmaz güzellikte bir şehir manzarasıda suit odaların bir başka artısıdır. Tabi bunların dışında boş zamanlarda ders çalışmak isteyen öğrenciler için toplantı ve etüt salonları ve binanın altında ve çevresinde günlük ihtiyacları için restorant ve kafelerin ayrıca banka ve banka matiklerinde bulunması İstanbulda okumaya gelen Üniversite öğrencileri için mükemmel konseptteki bir yurt olmuştur.

Academia Öğrenci Yurdu Kaliteden ödün vermeden siz yerli ve yabancı öğrencileri’ne hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Academia Öğrenci Yurdu Odaları;

Academia Öğrenci Yurdu Odaları Tek kişilik, İki Kişilik, Üç Kişilik Ve Dört Kişilik olmak Üzere tasarlanmış hepsi aynı donanımlara ve aynı ekipmanlara sahip olarak kaliteli malzeme ile Üniversiteli öğrencilerin kullanımına sunulmuştur.Öğrencilerin rahat bir yaşam sürmesi için her ayrıntı en ince şekilde düşünülerek hazırlanmıştır.

Academia “Öğrenci Yurdu Odaları’na” bakmak için tıklayın.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?