Hepsini Göster
Academia

İstanbul Öğrenci yurtları arasında Academia Yurt kalite ve hizmetten ödün vermeyen bir öğrenci yurdu’dur. Yurt içi ve yurt dışı bir çok öğrenci burada konaklamakta apart öğrenci yurdu, ve ya lüks öğrenci yurtları sınıfında en önde gelen suit odaları ve residence öğrenci yurdu olması sebebiyle bir çok öğrencinin öncelikli tercihi olmaktadır.
Konumundan bahsetmeye gerek bile yok ana arterlere okadar yakinki herhangi bir toplu taşıma ile istediğiniz an yurda ulaşılabilir. Üniversitelere yakınlığı özellikle yanı başında bulunan Hliç Üniversitei, Bilgi Üniversitei, Nişantaşı Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Mimarsinan Üniversitesi başta olmak üzere İstanbul’un bir çok Üniversitesi Öğrencileri Academia Öğrenci Yurdunu tercih etmektedir.
Öğrenci Yurtları arasında en çok tercih edilen yurt olmasının sebeplerinin başında öğrenciler için suit odalı ve residence olması ve bu kalitedeki bir öğrenci yurdunun bir odakadarda uygun fiyatlı olması tercih sebepleri olduğu gibi aynı zamanda Üniversitelere yakınlığı onlar için en çok tercih sebepleri arasında geliyor.

Öğrenci yurdu olarak hizmet verdiğimiz bize en aykın olan bölgeler.
İstanbul
,,

Bir cevap yazın

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?